Drugie zwycięstwo okresu przygotowawczego

Kuro Peja Team - The Black Dragons 13:18

Bramki : Pospiech 7 , Leciej 5 , Matuszak 2 , Walenciak 2 , Kowalczyk 2

Po dobrym meczu zawodnicy gości wygrywają kolejne spotkanie. Mecz zaczął się bardzo dobrze bo dość szybko "Smoki" wyszły na wysokie prowadzenie , które malało i rosło wraz z przebiegiem meczu. Jako debiutant w drużynie pojawił się nowy młody skrzydłowy , który całkiem nieźle wkomponował się w drużynie i klub na pewno bacznie będzie mu się przyglądał. Trener gości stosował bardzo dużo zmian w ustawieniu , testował nowe warianty , które bardzo mocno mogą przydać się w nadchodzącym turnieju. Zawodnicy pokazali że są gotowi powalczyć i tanio skóry nie oddadzą w niedzielnym turnieju. Cieszy kolejny dobry mecz napastników , choć bolączką staje się gra defensywna nad która "Smoki" nadal muszą bardzo dużo pracować. Bramki padają niekiedy po prostych błędach w ustawieniu bądź kryciu co może bardzo utrudniać grę. Zawodnicy muszą wykazać większe skupienie a wtedy efekty przyjdą same.

Zawodnik meczu tym razem nie został wybrany.