Turniej bez historii..

Oldboys Kościan -             7  9:1

Blokersi                            3  3:11

The Black Dragons            0  1:11

"Smoki" i ich dorobek turniejowy jak widac wyżej wygląda bardzo słabo żeby nie powiedziec że fatalnie. Grupa C do jakiej trafili The Black Dragons okazała się zbyt silna żeby można było ugrać w niej coś więcej niż tylko jedną bramkę. Jak wyglądała gra ? Mimo tęgiego lania "Smoki" w ofensywie wyglądali całkiem w porządku, bo w każdym meczu stworzyli sobie kilka okazji choc większość z nich nie była jednak stuprocentowa. Pięta Achillesowa a więc gra w defensywie całego zespołu zaważyła na tak słabym wyniku, mnóstwo błędów indywidualnych i masa niepotrzebnych strat otwierała rywalom drogę do bramki. Ciężko wyróznic kogokolwiek z naszej drużyny. Mimo 11 straconym golom za najlepszego zawodnika "Smoków" można uznać bramkarza - Łukasza Górskiego , który robił co mógł by uchronic zespół przed większym blamażem. Pierwszy turniej "Smoków" można zaliczyc do nieudanych , zapłacili bardzo wysokie frycowe na starcie i miejmy nadzieję ze teraz będzie już tylko lepiej. Okazja na rehabilitacje już niedługo bo 8 stycznia w Turnieju Noworocznym Konojad 2015.