Oficjalnie : Pelczyński i Rutkowski wypożyczeni

The Black Dragons wypożczył dwóch swoich graczy. Pierwszy z nich Mikołaj Pelczyński zasila barwy Suplement Team , jest to drużyna w której obrońca "Smoków" uzyska odpowiedni poziom aby powrócic i walczyc o miejsce w składzie w drużynie której jest wychowankiem. Sam zawodnik jak i klub nie uważa zmiany barw jako krok wstecz , a jako nowe wyzwanie i pożytek dla zawodnika. Adrian Rutkowski natomiast , po dobrych występach w drużynie "Smoków" , dość niespodziewanie postanowił poprosić o wypożyczenie do klubu w którym chciał grać już jako mały chlopiec. Nowym klubem związanego jeszcze kontraktem ze "Smokami" napastnika , jest MMA Explozja. Wszyscy mamy nadzieje ze ten transfer wyjdzie zawodnikowi na dobre a już niedługo ponownie zobaczymy go w naszych barwach.