Zwycięstwo w wyrównanym meczu

The Black Dragons - Kuro Peja Team 13:10

Bramki: Leciej 5 , Matuszak 4 , Rybczyński 2 , Czuliński 1 , Kowalczyk 1

Po zaciętym meczu gospodarze odnoszą kolejne zwycięstwo. Mecz układał się ze zmiennym szcześciem dla "Smoków". The Black Dragons dwa razy zmuszeni byli do gonienia wyniku , ale koniec końców udało się wygrac mecz trzema bramkami. Gospodarze dziś po raz pierwszy zagrali w nowym ustawieniu z jednym nominalnym napastnikiem. Pod nieobecność Pospiecha , rolę wysuniętej "dziewiątki" pełnił Leciej , który spisał sie nieźle na tej pozycji. "Smoki" zagęścili środek pola co ułatwiło grę kombinacyjną i można było wykorzystac atak pozycyjny. Mimo kilku ładnych akcji brakowało cierpliwości i spokoju pod bramką przeciwnika. W obronie nasza drużyna zagrała na szkolną 'trójkę" a więc nie było do końca tak jak widziałby to trener. Ale podsumowując, nowe ustawienie można zaliczyc na plus bo udało się wygrać.

Zawodnikiem spotkania wybrany został Przemysław Rybczyński.