"Smoki" wracają na zwycięską ścieżke

The Black Dragons - Kuro Peja Team 15:6

Bramki : Pospiech 5 , Leciej 4 , Czuliński 2 , Rutkowski 2 , Matuszak 1 , Rybczyński 1

Po trzy tygodniowej przerwie drużyna The Black Dragons wróciła na boisko i na własnym stadionie pewnie pokonała rywali. Przeciwnicy grali tak jak "Smoki" lubią najbardziej a więc prowadzili grę. Z tego korzystali gospodarze , którzy swoimi kontrami siali spustoszenie pod bramką drużyny przyjezdnej. Po kilku składnych akcjach "Smoki" zdobyły bardzo efektowne bramki, najbardziej efektownym strzałem popisał się Pospiech, który okazując spryt i wyszkolenie techniczne zaskoczył bramkarza niekonwencjonalnym strzałem piętą tuż ze skraju pola karnego. Równie ładną choc mniej widowiskową bramke zdobył kapitan gospodarzy - Matuszak , który atomowym uderzeniem zza pola karnego nie dał najmniejszych szans bramkarzowi. "Smoki" grały bardzo pewnie, od samego początku mieli pomysł na grę i wykorzystywali ten pomysł przez całe spotkanie. Bardzo dobrze funkcjonowały asekuracja, współpraca i gra obronna. Cieszy powrót na boisko, po kontuzji Rutkowskiego , który zanotował całkiem dobry występ. Po spotkaniu udzielając wywiadu dla jednej z gazet Rutkowski powiedział, że po kontuzji nie ma już śladu i że czuję się bardzo dobrze. Mimo osłabień kadrowych The Black Dragons zagrali fajnie dla oka i odzyskali zaufanie kibiców po ostatnim blamażu.

Zawodnikiem spotkania wybrany został Norbert Czuliński.