Podsumowanie września

Za nami miesiąc w którym The Black Dragons grali w przysłowiową kratkę. W trzech meczach "Smoki" odniesli 2 zwycięstwa i zanotowali jedną porażke. Bilans bramkowy wyniósł 48:26. Po fantastycznym meczu z KiełczewoTeam gdzie nie pozostawili złudzeń rywalom , przyszedł słabszy choć też wygrany mecz z KuroPeja , na sam koniec natomiast "Smoki" zmierzyły się z drużyną Król Lew , która obnażyła wszystkie niedoskonałości w grze The Black Dragons. Miesiąc ten zaczęty fantastycznie kończy się jednak małym dramatem. Zawodnicy jednak nie załamują rąk i będą czekac na kolejnego rywala z którymi miejmy nadzieje już nie będzie żadnych problemów. Przed nami październik w którym grania będzie troszkę mniej bo zawodnicy dostaną czas na regenerację. Wszyscy czekamy aż "Smoki" znów wybiegną na boisko i "połkną" kolejnego przeciwnika.

Tabela strzelców miesiąca września :

1. Dawid Pospiech - 20

2. Tomasz Matuszak - 9

3. Mikołaj Pelczyński - 6

4. Mateusz Leciej - 5

5. Norbert Czuliński , Przemysław Rybczyński - 4

Zawodnikiem miesiąca mając po jednym tytule zawodnika meczu zostają Dawid Pospiech i Szymon Kowalczyk. Oboje dośc wyraźnie przyczynili się do dwóch zwycięstw "Smoków" , Pospiech swoja skutecznością zapewniał wykończenie akcji "Smoków" , natomiast Kowalczyk pewnie spisywał się rozbijając ataki przeciwników.