Hala rozpoczęta

Kuro Peja Team - The Black Dragons 10 : 19

Bramki : Pospiech 6 , Leciej 6 , Matuszak 4 , Rybczynski 3

W pierwszym wyjazdowym meczu halowym , "Smoki" pewnie pokonują przeciwników. Od początku spotkania widac było pierwszy mecz halowy "Smoków" , chaos w grze obronnej i rwane akcje w ataku doprowadziły do tego ze to goście musieli gonic wynik. Jednakże im dalej w mecz tym "Smoki" łapały wiatr w żagle i prezentowali się już znacznie lepiej. Trener zastosował korekte w ustawieniu gry obronnej i gospodarzom o wiele ciężej było się przebic. Można byc zadowolonym z gry jak i z wyniku choc jeszcze wiele rzeczy jest do poprawki , a do turnieju Mikołajkowego zostały tylko 2 tygodnie. Cieszy dobra gra skrzydłowych którzy dobrze szukali się wzajemnie na boisku. Na uwagę zasługuje także pewna i nieustępliwa gra Jaśkowiaka w defensywie , która dawała gościom pewnośc w tyłach. Mecz na plus , choc od stanów euforycznych trzeba narazie stronic.

Zawodnikami spotkania wybrali zostali Dawid Pospiech i Patryk Jaśkowiak.