Gospodarze za 3pkt

The Black Dragons - Kuro Peja Team 11:6

Bramki : Leciej 5 , Pospiech 3 , Matuszak 2 , Rybczyński 1

Gospodarze w kolejny meczu pokonali na własnym boisku przyjezdnych. Mecz od początku układał się dobrze bo "Smoki" prowadziły już 5:0 , wtedy jednak wdarło się rozluźnienie wynikiem czego było zdobycie kilku bramek przez rywali. Na uwage zasługuje kilka fajnych widowiskowych akcji i spora liczba uderzeń "Smoków" zza pola karnego , co 2-krotnie przyniosło bramki po uderzeniach Matuszaka i Rybczyńskiego. Dwójka napastników znów pokazała skuteczność jednak tym razem to Leciej zakończył mecz z większym dorobkiem strzeleckim. Na olbrzymi plus zaliczyc można debiut nowo testowanego bramkarza Łukasza Górskiego , który swoimi interwencjami doprowadzał przeciwników do szału, trwają rozmowy nad transferem bramkarza , ponieważ rywalizacja w bramce musi byc wzmocniona. Zawodnicy The Black Dragons wielkimi krokami zbliżają się do zakończenia jesiennych przygotowań i niebawem będzie można ich mecze oglądac już na halach sportowych.

Zawodnikiem spotkania jednogłośnie wybrany został Łukasz Górski.