" Akumulatory naładowane.." : twierdzi Matuszak

" Akumulatory naładowane.."  : twierdzi Matuszak

Jesteście przygotowani na nadchodzący mecz?
Oczywiście, że tak. Mamy praktycznie całą kadrę do dyspozycji, w dzisiejszym meczu nie możemy skorzystac jedynie z Rutkowskiego , którego kontuzja cały czas się przedłuża , a także z Pelczyńskiego , ktorego forma daleka jest od optymalnej.
Zapowiada się wielki mecz?
Mamy taką nadzieję. Szukaliśmy rywala który spełni odpowiednie wymagania boiskowe i postawi nam cieższe warunki.

Co wiecie o drużynie Król Lew ?
Wiemy wystarczająco dużo , aby dziś odnieśc nad nimi zwycięstwo. Mają w składzie kilka ogniw , które potrafią kreowac grę, jednak my wiemy na co nas stac , jesteśmy odpowiednio zmotywowani i nie zamierzamy zejśc z boiska pokonani.

Oni również prezentują się dobrze…
To prawda , ich ostatnie wyniki wskazują , że ten mecz nie będzie dla nas spacerkiem.

Jak można osiągnąc dziś zwycięstwo ?
Receptą na zwycięstwo na pewno będzie skutecznośc , szybki odbiór piłki i realizacja założen taktycznych.

Jak można ich zatrzymać?
Przede wszystkim agresywnością boiskową, walką no i dobrym konsekwentnym ustawieniem w obronie.

Jakie Pan jako grający trener daję rady swoim zawodnikom ?
Mówię że jesteśmy jedną drużyną , nie ma tu świętych krów, jeden za drugiego musi walczyc i robic wszystko dla drużyny. Indywidualne statystyki zostawiamy na boku i gramy jako zespół. Znamy swoje możliwości i wiemy co możemy osiągnąc.

Takie mecze są tak wyjątkowe dla piłkarzy jak dla kibiców?
Jasne że tak, spotykają się dwie godne siebie drużyny to musi wzbudzac szybsze bicie serca nie tylko u zawodników ale i u kibiców.

Problemy z napastnikami komplikują wam sytuację?

Mamy na dzień dzisiejszy dwóch napastników, prezentujących świetną formę strzelecką , martwic może jedynie fakt ze brakuję rywalizacji ponieważ kontuzja Rutkowskiego dośc wyraźnie ogranicza nas w ataku.

U siebie wydajecie się mocni to prawda ?
Wyniki na własnym boisku zawsze dodają nam pewności siebie. Twierdza Dragons Stadium jest póki co nie do zdobycia.

Wierzysz, że naprawdę możecie wygrać ?
Myślimy tylko i wyłącznie w taki sposób, innej myśli do siebie nie dopuszczamy.Nasze akumulatory naładowane są w 100 procentach.