Demolka

The Black Dragons - Pater Team 18:1

Bramki : Matuszak 7 , Czuliński 6 , Rybczyński 3 , Jaśkowiak 1 , Walenciak 1

Drużyna gospodarzy zdemolowała dzisiaj przyjezdnych i nie pozostawiła im żadnych złudzeń. Goście w mocno osłabionym składzie byli skazani na pożarcie już przed spotkaniem i tak właśnie się stało. "Smoki" zagrały dzisiaj o wiele skuteczniej niż 2 tygodnie temu. Gospodarze postawili dzisiaj w większej mierze na akcje indywidualne i to również przyniosło korzyść podobnie jak gra pozycyjna. W akcjach indywidualnych przewodzili Matuszak , Czuliński i Rybczyński. W obronie natomiast dzielił i rządził Jaśkowiak , który był dzisiaj zaporą nie do przejścia. W bramce pewne spotkanie zagrał Krzyżostaniak i warto dodać że po powrocie do drużyny wyglądał całkiem dobrze. Ciężko szukać wniosków po meczu z tak słabym przeciwnikiem , ale cieszy dobra gra i pewność na boisku.

Najlepszym zawodnikiem spotkania wybrany został Patryk Jaśkowiak.